02.02.2010

nowości w TonnerDoll

Robert Tonner rozpoczął kuszenie... Strona z lalkami na 2010 rok jest niebezpieczna dla portfela / paypala / karty kredytowej / i innych takich... za dużo nowości... za dużo lalek, które chciałoby się zaprosić, za dużo takich, które trzeba koniecznie mieć...

Nie wiem, od czego zacząć... chyba od Cami & Jon, a właściwie tylko od Cami, bo Jon jest jeszcze tajemnicą. W zeszłym roku TonnerDoll wypuścił lalki Antoinette - na nowym, pięknie artykułowanym ciałku. Antoinette miała tylko jeden mold, nie budzący zresztą zachwytu u większości kolekcjonerów... Miała za to fantastyczne ubranka no i ciało - obiekt pożądania... Zazwyczaj przy takich okazjach kolekcjonerzy po prostu wymieniają głowę u lalki. W przypadku Antoinette okazało się to niemożliwe, ze względu na inny zaczep przy szyi.
W tym roku Tonner zaproponował kolejne dwie lalki na ciele dotychczas zarezerwowanym dla Antoinette - właśnie Cami i Jon. Cami występuje w trzech wersjach: niebieskookiej brunetki, zielonookiej blondynki i rudowłosej o brązowych oczach. Jon będzie miała ciemniejszy odcień skóry i brązowe oczy - na razie tyle wiemy na jej temat.
Lalka dostępna będzie w wersji basic (zdjęcia powyżej), osobno będzie można kupić ubranka. Liczba lalek nie jest jeszcze znana - wielkość produkcji będzie zależała od preorderów, które można składać do 18 lutego.
Zdjęcia pochodzą ze strony tonnerdoll.com

3 komentarze:

@.@ pisze...

Cami już jest wystawiona i podpisana przez R.Tonnera na ebayu. pozdr Joern7

bogna pisze...

hmmm... wersja z IDEX nie różni się dużo od tej dostępnej u dealerów...

@.@ pisze...

Masz rację. Poza ubrankiem i obrysem ust. Gdybym jednak miała przysłowiową "kapustę" to bym ją od razu kupiła..