17.02.2012

Przerwa na reklamę czyli lalki i koronki na Allegro

Nabyłam niedawno hurtowe ilości koronkowych ścinków - z części powstają lalkowe ubranka, nadmiar - wystawiam w zestawach kolorystycznych na allegro, w cenie chyba dość przyzwoitej. Może ktoś się skusi :-)
Dziś lub jutro pojawią się jeszcze kilkumetrowe odcinki wąskich koronek - idealnych do ozdabiania ubranek, tu przykład tego, co udało mi się wyszperać:


W tej chwili powoli wystawiam też na Allegro różne playline'owe barbie - używane, ale większość w zaskakująco dobrym stanie. Znajdzie się parę ciekawostek :-)

A żeby nie było, że wpis nielalkowy - jedna fotka z zeszłotygodniowego spotkania dollfowego. Typowy 'warszawski meetowy bajzel', a pośrodku mój najnowszy nabytek. Niedollfowy i całkowicie spontaniczny. Więcej o nowej lalce - niedługo, na razie powiem tylko, ze wśród dollfowych koleżanek nosi ksywkę 'Chucky' ;-))))


Więcej meetowych zdjęć wkrótce, tylko muszę znaleźć chwilę na obrobienie zdjęć, a to może potrwać... Tymczasem - wracam do wystawiania aukcji ;-)

5 komentarzy:

Honorata pisze...

Pędzę lecę na allegro ;)
zazdroszczę tych spotkań ;)

lilavati112 pisze...

oj, znowu widzę cudeńko na zdjęciu:)))))

Unknown pisze...

Witam serdecznie! Piękne te koroneczki, ale z tego co widzę nie tylko mi się spodobały, bo konkurencja na Allegro zapowiada się duża. Pozdrawiam cieplutko!

Urshula pisze...

ooo,widziałam właśnie te nowości!Piękne i napewno będziemy się bić o nie :)

Unknown pisze...

Hello from Spain: I also bought lace to decorate Barbie's clothes. Keep in touch