10.03.2012

Loteria!

Nie, nie u mnie na blogu ;-) Loteria odbywa się WClub i dotyczy najnowszej lalki ze wskrzeszonej właśnie linii basic IT Direct Exclusive. Pamiętając wcześniejsze lalki 'basic', jak choćby linia ITBE (z której zamówiłam kilka lalek, a potem bardzo szybko znalazłam im nowe domy - nie pasowały do kolekcji), zdziwiłam się, ze ta lalka jest mocno limitowana (250 egzemplarzy) i dostępna wyłącznie w loterii dla członków klubu. Ale okazuje się, że nowe basic nie mają zbyt wiele wspólnego z wcześniejszymi 'sztywniarami'. Przede wszystkim - projektanci Integrity zdecydowali się na na artykułowane ciało, takie samo jak u Dynamite Girls. Patrząc na zdjęcie promocyjne, mam też wrażenie, że sukienka jest lepszej jakości niż wcześniejsze ubranka basic - wygląda, jakby była na podszewce.

Aha - jest to pierwsza z czterech lalek w linii inspirowanej porami roku, kolejne będą pojawiać się co kwartał, prawdopodobne również wyłącznie jako lalki klubowe.

Dziś wysłałam zgłoszenie i teraz czekam na wyniki... Jeśli wygram - będę mogła kupić jedną z 250 lalek (tak, tak, lalkowe loterie działają w ten sposób, że wygrywa się prawo zakupu lalki).

IT Direct Exclusive 'Spring'
zdjęcia promocyjne Integrity Toys, pochodzące z materiałów WClub.

6 komentarzy:

Honorata pisze...

Trzymam kciuki :)

paauliska pisze...

trzymam kciuki również :)

Unknown pisze...

Witam z Hiszpanii: Paryż jest najlepszym miastem na świecie. Wszystkie wydarzenia z lalkami, ubrania, zdjęcia zawsze skupić się na tym mieście.Nowa lalka z różowej sukience jest piękne. Jesteśmy nadal w blogu kontaktowego do bloga.

Marshalka pisze...

I jak Ci poszło?
Pozdrawiam
Magdalena

modnaania pisze...

Zapraszam do mnie http://modnania.blogspot.com/

bogna pisze...

Niestety, nie udało się wygrać dynamitki....