02.10.2014

Panny z Integrity - plany, zakupy i wymarzone lalki

Jak już pisałam, niecały miesiąc (dokładnie cztery tygodnie!!!! achhhhhhh!!!!! szaleństwo!!!!!!) dzieli nas od konwentu Integrity Toys, a ja sobie uświadomiłam, że przez moją kilkumiesięczną nieobecność na blogu nie napisałam o wielu nowych lalkach, które pojawiły się w tym roku. A działo się i dzieje naprawdę sporo. Wczoraj pisałam o najnowszych, szesnastocalowych Poppy, a dzisiaj - trochę zaległości, ale takich jeszcze nie przeterminowanych ;-) skala 1:6 :-)

Zacznijmy od końca, czyli 'Edge' Vanessy Perrin. Przedwczoraj pokazałam zdjęcia całej lalki, dziś czas na detale:
I jeszcze jedno zdjęcie całości:


Vanessa dostępna była zarówno w przedsprzedaży klubowej, jak i dla kolekcjonerów spoza W Club. Fajnie, że jest to edycja nielimitowana, made to order, czyli powstanie tyle lalek, ile zostało zamówionych. Każdy kupujący mógł zamówić tyle egzemplarzy, ile chciał. No dobrze,przyznam się... ja zamówiłam dwa ;-)

Vanessa ma być gotowa późną jesienią lub zimą 2014.

Kilka tygodni wcześniej członkowie W Club mieli okazję zamówienia kolejnej (trzeciej z planowanych pięciu) tegorocznej klubowej lalki. Okazała się nią Mademoiselle Jolie. Nie, nie Elise. Nowa klubowa lalka używa moldu Ishy, natomiast według dołączonej do lalki historyjki - Elise to jej córka :-)

Ombres Poetique Mademoiselle Jolie to tak naprawdę mini-giftset. Zawiera lalkę w beżowej, tiulowej sukni oraz zestaw czarnej bielizny. Mademoiselle Jolie wygląda tak:


Wielkość tej edycji nie jest jeszcze znana, każdy z klubowiczów ma prawo zamówienia jednej lalki. Mademoiselle Jolie będzie gotowa mniej więcej w tym samym czasie, co Vanessa.

Ciąg dalszy nastąpi :-)

1 komentarz:

olla123 pisze...

Obie "wymarzone"...piękne!