12.01.2009

kilka lalek na sprzedaż...

...kolejne porządki, tym razem pozbywam się głownie lalek przypadkowo kupionych, nie do końca przemyślanych lub takich, które były w zestawie 'z czymś', nie spodobały mi się, bądź mam je podwójnie... Na allegro można w tej chwili kupić miedzy innymi maskaradową Kennedy i Madison, Hollywood Nolee, uśmiechniętą Gettin' Ready Kennedy, Madison z pierwszej serii oraz Madison Street Style i inne dziewczyny. Wszystkie MyScene są używane, stan - różny. Tutaj link do aukcji.I jeszcze dwie aukcje:
NRFB Janay Studio IT i Alysa z tej samej serii. Aukcje Integritek - od złotówki :)

Jutro lub pojutrze na allegro trafi jeszcze trochę MyScenkowych ciuszków, butów i torebek - rozmnażają się w zastraszającym tempie, nie nadążam z pozbywaniem się...

6 komentarzy:

Debbie pisze...

Bogna, please call over to my blog as I am having a Birthday Give Away.
Mini Hugs

Anonimowy pisze...

A te ubranka My Scene nie pasują przypadkiem na Simone/Tiny Kitty? :)

bogna pisze...

TK ma nieco inną budowę niż Barbie, moja Kittka jeszcze nie dotarła, więc nie jestem w stanie przymierzyć....

Anonimowy pisze...

Kiedy będzie nowy wpis? :)

bogna pisze...

Nowe wpisy właśnie się pojawiły :)
A co do ubranek MS (czy w ogóle barbie belly-button) dla TK - wyglądają na Kitty jak zdjęte ze starszej siostry... mają za długie rękawy, nogawki, są za luźne. Wyjątek mogą stanowić wiązane wdzianka, które u MS często się nie dopinały, a na Kittki beda akurat... pozostaje jedynie kwestia rękawów. MyScenkowe mini z kolei mają krój, który niezbyt pasuje do figury Tiny Kitty. Za to dla Kittek bardzo fajnie robi się na szydełku :)

Anonimowy pisze...

czy sprzedajesz lalki gołe