17.01.2010

momoko

Wszystko przez lalkovo, która od pewnego czasu zaraża członków lalkowego forum wirusem momoko. Bardzo silnym wirusem :-)

Gdzieś dawno temu zauważyłam te lalki, zaakceptowałam fakt, że dużo kosztują i największy ich wybór jest na Dalekim Wschodzie i...odpuściłam na długo. Dziś niebacznie kliknęłam w momokowy link i przepadłam. Trudno powiedzieć, która z lalek podoba mi się najbardziej. Spośród kilkudziesięciu lalek łatwiej wybrać tych kilka, których nie muszę kupić teraz, zaraz, natychmiast :-)

Wszystkie momoko mają ten sam mold, różni je makijaż, fryzura i oczywiście ubranka, staranne, ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, w bardzo różnych stylizacjach. Kilka z nich poniżej (wszystkie zdjęcia to zdjęcia promocyjne Sekiguchi Co. Ltd, ze strony MomokoDoll.com.

Everyday B-Girl, z drugiej linii, która ukazała się latem 2005 roku.Midnight Crossing Momoko z 2006 roku.Happy Graduation z 2006 roku.Love, Yukata Summer z 2006 roku.Miss WeekDay, w sprzedaży od wiosny 2009I tak dalej.. mogłabym wklejać kolejne zdjęcia, zamiast tego odsyłam do MomokoDoll.com. Ja rozpoczynam poszukiwania w sklepach i na aukcjach z nadzieją na jakąś ciekawą promocję ;-)

3 komentarze:

lalkami pisze...

'Everyday B Girl' to moja pierwsza Momoko. Uwielbiam jej afro :) Czekam niecierpliwie na efekty 'polowania'.

wtsrudi pisze...

you gotta love 'em all... each one projects such a different personality.... ENJOY!!!

Anonimowy pisze...

Midnight crossing ma rewelacyjne ciuszki:) i te trampeczki:) bossskie
lilavati