28.01.2013

Integrity 2013 - Dynamite Girls 'London Calling'

Czas na prezentację integritkowych nowości. Na początek lalki, które swego czasu stanowiły podstawę mojej kolekcji - Dynamite Girls. W pierwszej (mam nadzieję, ze nie jedynej w tym roku) kolekcji 'London calling' mamy aż pięć lalek, w tym obiekt kolekcjonerskiego pożądania: dwóch 'dynamite boys' Kyu i Cruza. Pojawia się nowa postać - Holland, wraca Dani i Dayle. Warto też zwrócić uwagęna ubranka - jak zaznaczył podczas sobotniej prezentacji projektant dynamitek, David Buttry, tylu warstw ubrań DGs jeszcze nie miały - koszulki, sweterki, kurtki... Jest co miksować :-)


W związku z ogromną poularnością tej linii IT zdecydowało się na zwiększenie edycji - każda lalka będzie wyprodukowana w liczbie 800 egzemplarzy, więc jest szansa, że każdemu uda się kupić to, na czym mu najbardziej zależy, bez przepłacania na ebayu. Cena lalek nie mieniła się od zeszłego roku - każda będzie kosztować 65$. Zamówienia u dealerów Integrity należy składać teraz, lalki mają być dostarczone w marcu.

No dobrze, cość gadania, czas na zdjecia. Oczywiście wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym poście to zdjecia promocyjne, własność Integrity Toys.

Dani.

Dayle

Holland

TJ


 

Cruz

Kyu


I co myślicie?


Ciąg dalszy prezentacji - za niecałą godzinę...

1 komentarz:

Kaya pisze...

Faceci są ładnie ubrani. Ciuszki mogłabym chcieć. Dobrze, teraz o dziewczynach, są takie naturalne i wyglądają ciekawie. Są odmienne od panującej ostatnio Poppy i nu face. Brunetka znowu się sama broni: blada i ma ładne oko.