11.10.2009

cisza przed...

...niekoniecznie burzą... na blogu nie wiele ostatnio się dzieje, ale to wcale nie oznacza zmniejszenia tempa 'lalkowania' :-)

Przede wszystkim - już za tydzień odbędzie się pierwszy ogólnopolski zlot kolekcjonerów zrzeszonych na forum "Dollplaza" (Hurra! Hurra! Hurra!). Na blogu zapewne nie zabraknie relacji z tego spotkania :-)

Po drugie - nadal kilka lalek czeka na porządną sesję, dwie są w trakcie czesania / przebierania (przecież nie będę pokazywać Boogie Beach w ich skromnych kostiumikach...) Poza tym - do dealerów dotarły wreszcie dłuuuuugo oczekiwane lalki Intergity - Basic Edition, pomysł chyba niezbyt ceniony przez wytrawnych zbieraczy Fashion Royalty, ale... nie potrafiłam się im oprzeć... Zamówiłam pięć lalek już na wiosnę, teraz tylko czekam na fakturę i wysyłkę. Panny są dość skromnie wyposażone, nawet jak na ich niewysoką cenę (25$), ale mam wrażenie, ze będą ładnie komponować się z mattelowymi Top/Best Models.
ITBE wyglądają tak:


wszystkie zdjecia promo zaczerpnięte ze strony CherishedFriends


A poza tym... czekam na jeszcze jedną przesyłkę... mam nadzieję, ze dotrze w przyszłym tygodniu, bo bardzo chciałabym zabrać jej zawartość na zjazd lalkowy... :-))

1 komentarz:

Zevi pisze...

beautiful the red dress!!!