25.10.2009

w dobrym towarzystwie :-)

W zeszłym tygodniu odbył się pierwszy ogólnopolski zjazd kolekcjonerów lalek zrzeszonych na forum Dollplaza, który miałam przyjemność współorganizować :-)
Przed południem spotkaliśmy się w pracowni Any (znanej ze strony BelleEpoque), gdzie był czas na oglądanie, przebieranie i dotykanie 'wszystkigo lalkowego' - od miniatur i domków w skali 1:12, przez playlinowe i kolekcjonerskie Barbie, vintage, lalki Integrity, j-doll, Blythe, aż po Tonnerki, CEDki i dollfie... Nie wiem, ile ich było, ale obsiadły dość gęsto wszystkie półki, stoły i stołki...
Wieczorem odbyły się wybory najpiękniejszej lalki - "Miss DollPlaza". Jedna z nagrodzonych lalek stoi w mojej witrynce :-) "Część oficjalna" zjazdu zakończyła się w sobotę, ale najwytrwalsi wybrali się kolejnego dnia na zwiedzanie Warszawy, punktem obowiązkowym była oczywiście giełda staroci na Kole. Nasze poranne wstawanie zostało zagrodzone - prawie każdy wrócił 'z czymś', a niektórzy nawet z lalkami :-) moje zeszłotygodniowe zdobycze pokażę niedługo, zdjęcia ze zjazdu - w kolejnych postach :-)

(obrazek na górze to pamiątkowy magnes zjazdowy, projektu Any)

Brak komentarzy: