11.10.2009

(drogie) obiekty pożądania...

hmmm... nie pamiętam, kiedy pisałam o lalkach innych, niż Integrity, ale widocznie taka faza... w zasadzie od jakiegoś czasu to niemal jedyne lalki, jakie kupuję (dzisiejsza próba nabycia mattelowego playline skończyła się niepowodzeniem, ale to temat na zupełnie innego posta). Poza tym - w świecie Integrity sporo się ostatnio dzieje... Przed tygodniem w Chicago odbył się szósty już Jason Wu Event, Ci, którym nie było dane tam dotrzeć z zapartym tchem śledzili kolejne doniesienia szczęśliwców, którzy buli / widzieli / wygrywali / kupowali lalki z konwentu. Moim ulubionym źródłem informacji był blog nieocenionej Shuga-shug.

Każdy konwent to nowe lalki (dostępne tylko tam, a następnie - po mocno zawyżonych cenach - na eBayu), tegoroczne przeszły chyba najśmielsze oczekiwania. Kilka z nich trafiło na moją wish-listę i... pewnie tam pozostaną, bo ceny zdecydowanie przekraczają kwotę, jaka jestem skłonna wydać na jedna lalkę, zwłaszcza, jeśli nie jest to dollfie ;-)

A oto owe obiekty mojego pożądania...

Przede wszystkim, Elise Jolie Blue Blood, nowa postać wśród lalek FR...Power Game Natalia FataleSilver Zinger Agnes von WeissOptic Clash Dania ZarrLive Wire Clone - miniaturowa wersja szesnastocalowej Avant Guard, które też jest na liście zakupów i jest tak samo (finansowo) niedostępna...


wszystkie zdjęcia to promo IntegrityToys, zaczerpnięte z woodsky.free.fr

Brak komentarzy: