10.05.2012

Welcome home, Darla Daley

Mam ją od wczoraj i nie wiem, czy zostanie na dłużej. Mam już za sobą jedno podejście do Darli (krótkowłosej, konwentowej z zestawy "Simply Simpatico"). Wrażenia podobne - 'na żywo' lalka nie prezentuje się zbyt ciekawie, ale za to przed obiektywem... Właśnie została jedną z moich ulubionych modelek. Przepraszam za poniższy spam :-)

She's been here for less than 24 hours and I am not sure if she stays... It's my second try with Darla (the first was short haired convention giftset "Simply Simpatico') and the impressions are more or less the same - not very interesting when you see her live. But something changes in front of the camera. As previous Darla - she's just became one of my favourite models. Sorry for the photo - spam below ;-)
8 komentarzy:

Stary_Zgred pisze...

Na żywo robi mniejsze wrażenie pewnie dlatego, że w porównaniu z innymi FR jest zdecydowanie subtelniejsza i wydaje się "miękka" i naturalniejsza jeśli chodzi o rysy twarzy. Ta laleczka nie jest typową "królową zimy", jak jej koleżanki, bliżej jej do latynowskiej senhority.

J.P. pisze...

Piękna- taka delikatna :).

TM pisze...

Not the biggest fan of Darla either but she looks great in these pictures!

emigrantka pisze...

Uwielbiam ogladac zdjecia lalek takich jak ta tutaj,bo chwilami nie jestem pewna czy to jeszcze sztuczny twor czy juz czlowiek...Fantastyczna!!!!Patrze na nia i jestem oczarowana mimo ze to raczej nie moja kategoria.
Swietne zdjecia!

Violla Nask pisze...

zazwyczaj jest na odwrót - na żywo lalki wyglądają fajnie , a na foto - niekoniecznie - ta najwidoczniej jest "urodzoną" modelką, skoro przed obiektywem jest po prostu piękna - taka pewna siebie:) chciałabym mieć choć jedna taką "prawdziwą" modelkę:) pozdrawiam:)

ola-o62 pisze...

Kurcze na tych Twoich fotach faktycznie wygląda nieziemski ! WoW!
Zaraz zacznę żałować że juz nie jest u mnie ;-)

Anonimowy pisze...

ojj cudo!!

Fandango.21 years pisze...

She is amazing and I have plans to buy poppy parker