10.05.2012

Lalkowanie w Funky :-)

Środowe popołudnie, miękkie kanapy na pięterku w Funky Galerii, pyszna latte i - stado lalkowych zapaleńców :-) Od wczoraj choruję na malutkie Lalaloopsy, choroba zwana pullipomanią pogłębia się w zastraszającym tempie, a na mojej lalkowej półce zamieszkała ciemnoskóra Darla Daley z Integrity Toys...  Wspominałam już , ze lalkowe spotkania bywają niebezpieczne?

A oto niektóre z lalek obecnych na spotkaniu, więcej zdjęć w galerii na FB.

Wednesday afternoon, soft coaches at Funky Galeria, caffee latte and group of doll maniacs :-) As always after the doll meet - there are new must haves (mini Lalaloopsy among them) and new dolls (I brought Integrity Toys Darla Daley home yesterday... didn't really plan that). Seems that going to dolly meetings is just as dangerous as browsing internet auctions too often ;-)

And here are some of the dolls attending yesterday's meeting. More photos - on facebook.7 komentarzy:

Mei pisze...

Zachwycają mnie lalki z 5 i 6 (chyba)zdjęcia.^^

Honorata pisze...

Przepiękne zdjęcia :D
Spotkanie było, mimo moich małych, cudowne! I taaak, wielce niebezpieczne ;)

elianka pisze...

Och jak ja wam zazdroszczę tych spotkań,... Ale to może i dobrze, ż eu mnie nie ma, bo bym padła trupem na chciejstwo :)

J.P. pisze...

Ale piękne OOAK-i :D. Super robota :).

Unknown pisze...

Mam nadzieję, że uda mi się w lipcu załapać na lalkowe spotkanie w Wawie :)

Jak mówiłam Pullipka wczoraj do mnie dotarła i od razu z nią poeksperymentowałam, ale to jeszcze nie jest żadno z jej stalych wcieleń. Zapraszam - zobacz efekty jak zmieniłam byłą Twoją - teraz moją ;p pannicę :) Tylko imienia jeszcze nie ma i czeka na swoje chipy i obitsu ;p

Kaya pisze...

Jak zawsze miałyście sympatyczne spotkanie. Lalki śliczne.

istanbuldoll pisze...

I loved what you did too