05.11.2010

Chill Factor - dobre wieści :-)

Powinnam poświecić trochę miejsca lalkom z konwentu IT, ale na to jeszcze przyjdzie czas...
Tymczasem kilka powitalne zdjęcia moich najnowszych dynamitek - Arii i Eltin z linii Chill Factor. Pisałam jakiś czas temu, że prawie cała linia została wyprzedana, zanim zorientowałam się, że w ogóle się ukaże. W regularnej przedsprzedaży udało mi się zamówić jedynie Eltin. Potem okazało się, że miałam szczęście - w sklepie, w którym kupiłam Eltin (a wcześniej bardzo bardzo dużo innych lalek...) ktoś zrezygnował z Arii i trafila ona do mnie :-))
Obie lalki przyjechały w zeszłym tygodniu i prezentują się tak:

There is so much to write about th IT convention and georgeous dolls presented there but... not yet :-)
For now - I have some pictores of my newest Chill Factor Dynamite Girls - Aria and Eltin. As I wrote before - I managed to preorder Eltin only but luckily - the shop owner found the additional dol for me, so I have Aria also. Good, because she's absolutely lovely and became one of my favourite dolls. So here they are:
Więcej zdjęć w moim albumie na Flickr
More phtos in my Flickr album.

A za tydzień lub dwa.... będę mogła pochwalić się trzecią lalką Chill Factor - Neve. Udało mi się ją kupić w tym tygodniu i nie mogę się doczekać momentu, kiedy wszystkie trzy staną obok siebie :-)
And in a week or two... I should be able to show the third one - Neve - she's on her way from US now. Can't wait to have all three of them home :-)

2 komentarze:

Milena pisze...

Fajne ciepłe ubrania, idealne do zimowych sesji.

Unknown pisze...

Una suerte entrar en la lista.
La verdad es que están muy guapas y elegantes.
Me encantan.
Besos Clara