06.11.2010

Dark Romance - lalkowe zauroczenia

Wiedziałam, że tak będzie.... trzeba było wyłączyć komputer, zaszyć się gdzieś w lesie i wrócić, kiedy wszystkie lalki z konwentu Integrity będą wyprzedane i nie do kupienia po względnie normalnej cenie.

Ale skoro tego nie zrobiłam - nie ominęło mnie kilka lalkowych zachwytów, kilka lalek trafiło na listę zakupową, a kilka.... uszczupliło mój lalkowy budżet :-)

Co nowego w Integrity Toys?
Przede wszytskim - nowe ciało FR2 - minimalnie wyższe, o ładniejszej, bardziej naturalnej linii tułowia, ze zmienionymi kolanami. Podczas konwentu zaprezentowano dwie lalki na takim ciele - Elise Jolie "Dark Swan" i Dashę (to nowa postać) "Always Polished".

Tak wyglądają obie panny na zdjęciach promo:Po szczegółowe zdjęcia i porównanie FR2 z wcześniejszymi lalkami FR - odsyłam np. na Flickr, gdzie pojawiło się sporo zdjęć porównawczych. Świetny zestaw zdjęć jest w albumie (a jakże!) Shuga-Shug.

Kolejne lalkowe zachwyty minionego tygodnia to Dania Zarr "Smoke Screen" i bliźniaczki - Eden i Lilith. Te dwie ostatnie lalki miałam okazję widzieć dzisiaj na żywo (specjale pozdrowienia dla Filipa - jedynego polskiego kolekcjonera, który dotarł na konwent :-)) wyglądają znacznie delikatniej niż na zdjęciach promocyjnych.Wszystkie powyższe zdjęcia to zdjęcia promocyjne Integrity Toys.

Na tym nie koniec.... ciąg dalszy nastąpi... wkrótce :-)

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Oooo dzieki za pozdrowienia :-) Nie bylem na Twoim blogu juz dluuugo i akurat zawitalem, kiedy o mnie mowa ;-) Milo bylo Cie poznac dzisiaj.

Unknown pisze...

Una coleccion maravillosa. Me encanta el diseño de la ropa y el maquillaje.
Gracias por compartirlas.
Besos Clara

Milena pisze...

Ruda fajna, choć niezbyt przyjazna ;)