12.10.2011

JET SET - zakończenie konwentu

Ostatni konwentowy wieczór obfituje w emocje... Ogłaszane są wyniki konkursów, zwycięzcy odbierają nagrody, 'poszukiwacze skarbów' ukrytych gdzieś na terenie hotelu mają szansę na wygranie lalek (w tym roku nagroda był giftset Kyori & Francisco 'Criminally Chic'), mogą je tez wymienić w ciemno na inne nagrody. W ten sposób jedna z uczestniczek wygrała darmowy udział w przyszłorocznym konwencie (wpisowe, kolekcja, każdą z centerpieces). Również ostatniego wieczora dowiadujemy się, jaka lalka będzie upominkiem dla uczestników konwentu. W zasadzie są to dwie lalki. Jedna z nich w giftsecie, którego kolejne części (ubranka, akcesoria)zbieramy przez kolejne dni konwentu, o drugiej nie wiemy zupełnie nic... Jednym z głównych tematów poruszanych przy stole podczas ostatniego wieczora były właśnie te dwie lalki... Sporo osób liczyło, ze jedną z nich będzie Eugenia, bo nie pojawiła się ani razu podczas konwentu, ja miałam nadzieję na Giselle, która również nie zagościła w tym roku w Chicago (tym bardziej, ze w zeszłym roku Eugenia byla lalka konwentową).

Okazało się, ze ostatnią częścią zbieranego giftsetu jest Eugenia, mold niezwykle popularny wśród kolekcjonerów, z kolei lalką konwentową jest jest 'Via Apparent' Veronique, co było pewnym zaskoczeniem, bo Vero (w zestawie z Adele) była też częścią podstawowej konwentowej kolekcji. Obie lalki można znaleźć na Flickr, czy ebay, więc nie będę wrzucać fotek robionych na szybko, postaram się jutro zrobić obu dziewczynom jakieś przyzwoite zdjęcia :-)

Poza prezentami dla wszystkich, na stołach pojawiła się kolejna centerpiece - tym razem była to lalka z linii Monogram 'Beyond the Still'. Piękna, ale nie z mojej bajki. Zresztą, jak się okazało, w ogóle z innej bajki... Akurat przy naszym stole żadna z osób, które wygrały Monogram, nie zdecydowała się na jej zakup...

 


Gościem specjalnym wieczoru był Jason Wu, który po kolacji podpisywał lalki dla wszystkich chętnych.

A oto (niekompletny) team Integrity Toys: Alain Tremblay (szef marketingu IT, a jednocześnie koordynator konwentu), Jason Wu (wiadomo...), David Buttry (projektant m.in. moich ulubionych dynamitek) oraz szef Integrity Toys - Percy Newsum.


I para prowadzących, Alain Tremblay i Carol Roth: 


Aha - na koniec bardzo ważna informacja - za rok konwent Integrity odbędzie się na Florydzie, konkretnie w Orlando. Kto się wybiera?


Brak komentarzy: