19.11.2014

Integrity Convention GLOSS - dzień 3 - WClub Luncheon i Nu Face

Trzeci dzień konwentu to tradycyjnie czas na spotkanie członków W Club. Co roku tego dnia odbywa się specjalny lunch, otwarty jedynie dla członków klubu. Jak opowiadała prowadząca, Carol Roth, pomysł na klubowy lunch narodził się, kiedy podczas przygotowań do pierwszego konwentu osoby związane z Integrity Toys deklarowały, jakie warsztaty dla uczestników mogą poprowadzić. Carol doszła do wniosku, że najlepiej zna się na jedzeniu, więc... zaproponowała 'jedzeniowy warsztat'. I tak pojawił się klubowy lunch ;-)


Vaughn Sawyers & Carol Roth

Obecnie to moment na spotkanie z projektantami z IT, przekazywanie ważnych, czasem jeszcze przez moment tajnych, informacji na temat nowych lalek i projektów. W tym roku to właśnie podczas klubowego lunchu swoją premierę miały nowe, zmienione, możliwe do rozmontowania, ciałka NuFace (dowcipnie nazywane 'explosive body' ;).

O ciałkach jeszcze będzie (jak wreszcie trafi w moje ręce panna z NuFace na nowym ciele), tymczasem - trzy nowe lalki, które swoją premierę miały podczas W Club Luncheon.


Po pierwsze, Chrome Noir Erin Salston - lunchowy prezent dla uczestników, zapowiadany już w konwentowym pakiecie (wiedzieliśmy, ze będzie to lalka na ciele NuFace, nie wiedzieliśmy, jaka).


Po drugie, Evening Siren Ayumi, możliwość jej kupienia mieli wszyscy uczestnicy konwentu, po raz pierwszy została pokazana właśnie podczas klubowego lunchu.


Po trzecie i najlepsze, centerpiece (kupić ją mógł każdy uczestnik lunchu), Sensuous Affair Giselle.

Podczas lunchu pokazano jeszcze jedną lalkę na ciele NuFace, dostępną w przedsprzedaży (czyli 'w ciemno'), warsztatową Tantalizing Dominique Makeda. Patrzę na nią i odrobinę żałuję, ze jednak jej nie zamówiłam. Jest zjawiskowa :-) Poniżej zdjęcie promo:Brak komentarzy: