21.11.2014

Integrity Convention GLOSS - dzień 3 - finałowa kolacja i spotkanie z Jasonem Wu

I w końcu nadszedł ostatni wieczór, dotarły wszystkie zaległe lalki, poznaliśmy zwyciężczynię konkursu dla projektantów, szczęśliwcy odbierali wylosowane w loterii OOAKi. Nie mogło oczywiście zabraknąć Jasona Wu który - choć nieco z daleka - nadal czuwa nad całością kolekcji IT, a także użycza swoich projektów w skali 1:1 do przełożenia na wymiar lalkowy. I właśnie w strój od Jasona Wu ubrana jest konwentowa lalka, przepiękna, czarnowłosa Intimate Reveal Agnes. I jest plan, żeby kolejne convention dolls też nosiły zminiaturyzowane wersje strojów by Wu!


Oprócz Agnes, którą otrzymali wszyscy uczestnicy konwentu, część osób miała możliwość zakupu centerpiece, równie zjawiskowej Intrigue Elise. Ja niestety nie miałam szczęścia (a raczej - miałam je w czwartek i w piątek, kiedy wygrała Vanessę i Poppy), więc Elise ni przyjechała ze mną do Polski...

Poniżej zdjecie  centerpiece i zdjecia promocyjne Elise.
I to już wszystko.... Do zobaczenia za rok :-) A w zasadzie - za jedenaście miesięcy. Kolejny konwent odbędzie się pod koniec października w Kaliforni.
Kto się wybiera?


Brak komentarzy: