28.02.2011

Integrity Toys Toy Fair 2011

Wiemy już prawie wszystko :-)

Wczorajszy pokaz kolekcji na 2011 roku trwał nieco ponad godzinę, na monitorach podziwialiśmy kolejne lalki, słuchając jednocześnie, co na ich temat maja do powiedzenia projektanci. Wśród gości pokazu znalazł się sam Jason Wu oraz projektant moich ukochanych dynamitek - David Buttry.

Co zobaczyliśmy?
Na początek dwie nowe linie Dynamite Girls - plażowa Check-mates oraz Plastic Inevitable. W zasadzie hasło 'Dynamite Girls' przestaje być aktualne... Od wczoraj mówimy: 'Dynamite Girls... & Boys' ;-)Następnie na ekranach pojawiła się Poppy Parker i jej przyjaciółka Darla (nowa postać, zapowiadana podczas październikowego konwentu Integrity), dwie krótkie linie: Nu fantasy i Color Infusion, a później FR, FR2 oraz linia Monogram.Dla zainteresowanych lalkami Integrity jeszcze jedna ważna informacja - lalki będzie można zamawiać u dealerów Integrity od 2 marca, od godziny 12:00 EST, czyli o 18:00 CET. Powodzenia w polowaniu :-)

Wymienione wyżej linie to nie wszystko, co zaprezentowano wczoraj. Tradycją lalkowych spotkań / targów jest wyprodukowanie z tej okazji specjalnej lalki. Nie inaczej było tym razem.

Przedstawiam Night Scape Giselle Diefendorf - Toy Fair 2011 Online Exclusive - lalkę na wyłączność członków WClubu.

Lalka zostanie wyprodukowana w ilości egzemplarzy odpowiadającej liczbie zamówień - klubowicze mają do jutra czas na decyzje, czy zamawiają lalkę.Swoją drogą... właśnie uświadomiłam sobie, ze nie pokazano żadnych nowych lalek z linii ITBE (podstawowe, nieartykułowane lalki) i... chyba nikomu to nie przeszkadzało, bo nie padło na ich temat żadne pytanie ;-)

Jutro pokaże te lalki, które wpadły mi w oko i te, które zdecydowałam się zamówić. Jednocześnie, na moim integritkowym blogu prezentuję całą tegoroczną kolekcję. Zapraszam :-)

Wszystkie zdjęcia wykorzystane w tym poście to zdjęcia promocyjne - własność Integrity Toys.

Brak komentarzy: